Březen 2013

utopique / utopický

22. března 2013 v 23:03 | Emanuela |  les articles
Ano, připadám si být utopistkou. Zprvu jsem si myslela, že by tyto zidealizované představy opravdu mohly vyjít. Moment, pak mi vlastně došlo, že by se jednalo o mě. Tak jsem zase začala být pesimistickou realistkou.

Nikdy bych nevěřila, že by si třeba jen všiml, že žiju. Ok, asi se stalo.
Nikdy bych nevěřila, že bychom si psali. Ok, stalo se.
Nikdy bych nevěřila, že by řekl, že někam zajdem. Ok, stalo se.
Nikdy bych nevěřila, že by napsal znovu. Ok, nestalo se.
Nikdy bych nevěřila, že budu furt doufat, že napíše. Ok, stále.
Nikdy bych nevěřila, že budu tak šíleně žárlivá, i když se nic nestalo a asi nikdy nestane. Ok, stalo se.
Nikdy bych nevěřila, že o tomhle budu psát článek. Ok, děje se.

a dalších milion Nikdy bych nevěřila, že...

c'est l'année / je to rok

14. března 2013 v 20:55 | Emanuela |  les articles
Tak jsem si naivně myslela, že to bude v pohodě. Udělám si super odpoledne, nebudu na to myslet, a když jo, tak se jen pousměju s tim, že to je přeci minulost.
Omyl

Už když jsem tě ráno zahlídla, tak jsem věděla, že to vážně dobrý nebude. Ve škole jsem nad tebou nepřemejšlela, ale večer prostě ty myšlenky přijít musej. Proč mi k sakru nejsi jedno a jen nad tebou nemávnu rukou?! Proč mi furt v tý hlavě musíš otravovat? Vždycky, když si myslim, že už je to za mnou, prostě se zas musíš nějak zviditelnit.

ať už to skončí


excuse moi, mes amis! / omlouvám se, přátelé

13. března 2013 v 9:34 | Emanuela |  les articles
Jo, mohla bych napsat milion výmluv, proč jsem nenapsala článek, ale skoro žádnou nemám. Jo jasně, škola ubíjí každýho, ale já to teď měla takový volnější, ani nevim, proč jsem nic nepřidala. Má lenost velí mému mozku, zajímavé.

Dnes jsem si od školy udělala menší volno, jednou se to přeci nezblázní, kór když dneska nemáme tolik hodin, tudíž mi to do tý absence moc nevleze. Stejně se tam nic pro mě přínosnýho neděje. Ani mě nijak už nezajímá objekt, o kterém jsem se v nějakém z minulých článků zmiňovala. Krátká konverzace s ním mě nějak do rozpaků neuvedla, bude snad vyhlídkou na nadějné zítřky s někým jiným? Nevím, nevím. Jo, je totálně ihviehtikejioewiutojtrpwngvewrt, ale říkám si, že on má na víc. Líbil se mi už před více než rokem, ale asi tak +- před 2 měsícema o sobě "dal vědět" mejm myšlenkám..

Tenhle týden už se tady neukážu, o víkendu budu umírat mimo civilizaci..zmíním se v dalším článku.

Ujíždim na týhle písničce: